Açılan davalar hakkında

Açılan davalar hakkında

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliğinin 1. Olağan Genel Kurulunu akamete uğratmak için açılan davalara Türk Adaleti gereken cevabı verdi. Ankara 6. ve 12. İdare Mahkemeleri yürütmeyi durdurma kararlarını reddetti. Birlik ve beraberliği en üst seviyede göstererek davalara müdahil olan odalarımızın oluşturduğu müthiş sinerji, iyi niyet dışı saiklerle hareket edenleri başarıya asla ulaştırmayacaktır.
Biz birlikte güçlüyüz ve tüm sorunları birlikte aşacağız. Sektörün tüm unsurları ile çok zor elde ettiğimiz Birlik ve Odalarımızı şartlar ne olursa olsun desteklemeniz mesleğimizin geleceği için çok önemli, mesleğin kazanımınları için Birlik ve Odalarımızın yaşatılması ve etkinliğinin artırılmasından geçiyor.Bu önemli oluşumun bitmesi için elinden geleni yapanlar olabilir, pandemi gibi insanlık tarihinin zorlu bir sürecini yaşamak, hem de bu kişilerle mücadele etmek gibi bütün bu zorluklar karşısında meslektaşlarımızın gücünü yanımızda hissederek, çok çalışarak tüm sorunlarımızın üstesinden teker teker geleceğimize inancımız, sizlere ve kendimize güvenimiz tamdır.
Bir kez daha emeği geçen herkese teşekkür ediyor, birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerektiğini, kamuoyundaki kirli bilgilere itibar edilmemesini, süreçlerle ilgili en doğru bilginin Oda ve Birlik yönetimlerinden alınabileceğini hatırlatıyor, hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği

Hızlı Erişim