Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı

Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı

Değerli Meslektaşlarımız,

Öncelikle 04 Nisan 2021 Pazar günü yapılan sektörümüzün ilk Genel Kurulunda, kıymetli delegasyonun teveccühleri ile meslektaşlarımızın sorunlarını çözme görevini üstlenmiş olmaktan çok mutluyuz.

Genel Kurulumuza iştirak eden ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Çok demokratik ve saygın bir genel kurulu birlikte gerçekleştirdik. Genel Kurul sonucunu da hep birlikte alkışlar ile kutladık. Kurulumumuzdan yükselen  ALKIŞLARIMIZ  sektörümüze verdiğimiz ilk mesajımız olmuştur. Bu genel kurulun kaybedeni olmadı, kazananı ise meslektaşlarımız olacaktır. Bizler bu onurlu göreve layık görüldüğümüz için çok gururluyuz ve tüm meslektaşlarımızın gönlünde ve güveninde olmak için birlik beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışacağız. Bu nedenle tüm meslektaşlarımızın desteklerini yanımızda hissediyoruz.

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birlik Yönetiminde görev yapmanın kolay bir iş olmadığının bilincindeyiz. Sektörümüzün birikmiş sorunlarının farkındayız. Meslektaşlarımızın umutlarını, beklentilerini biliyoruz. İşlerimizden ve ailelerimizden fedakârlık gerektirdiğinin de farkındayız. Meslek kanunumuz ve yönetmeliklerimiz, etik değerlerimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda meslek ve meslektaşlarımızın sorunlarını çözmek için var gücümüzle çalışacağız.

Birikmiş tüm  sorunlarımızın bugünden yarına kısa sürede çözüleceğini düşünmek ve beklemek gerçekçi olmaz. Çünkü kimsenin elinde sihirli değnek bulunmamaktadır.  Ancak sizlere bu sorunları mümkün olan en kısa zamanda çözümleyebilmek için, elbirliği ile ahenk ile, akıl ile, disiplin ile çalışmak için SÖZ veriyoruz. Çünkü yönetim kurulu olarak bu sinerjiye sahibiz.

Şeffaf, ulaşılabilir ve her zaman meslektaşımızın yanında olacağız. Başarılı olabilmemiz, bizim gayretimiz kadar siz meslektaşlarımızın destek ve katkılarına da bağlıdır. Haklı mücadeleler birlik ve beraberlik içerisinde kazanılır. Desteklerinizi bizden esirgemeyeceğinizi düşünüyor, birlik ve beraberlik içerisinde başarıya ulaşacağımıza inanıyor, verdiğiniz ve vereceğiniz destek ve katkılar için tekrar teşekkür ediyoruz.

1. Olağan Genel Kurulumuzun ve Seçimimizin hayırlara vesile olmasını diler, tüm meslektaşlarımıza sağlıklı günler temennisi ile saygılar sunarız.

 

TOGB YÖNETİM KURULU BAŞKANI

ERGÜN KARAÇANAK

Please Install JNews Themes To use JNews Gallery Shortcode Feature

Hızlı Erişim