Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği Elazığ Ziyareti

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği Elazığ Ziyareti

Türkiye Optisyen-Gözlükçü Kamuoyuna Duyuru

Elazığ merkezli meydana gelen DEPREM felaketinden sonra bölge halkının yaşadığı sıkıntıları ve çetin kış şartlarını yerinde görüp el uzatabilmek ve nasıl katkıda bulunabileceğimizi değerlendirmek için bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz.

Bu felaketle bölge halkının yaşadığı travmalar ile hayatın doğal akışının ve morallerin bozulması yadsınamaz bir gerçektir.

Bütün bu durumlardan yola çıkarak bölgede bulunan halkın ve özellikle meslektaşlarımızın yanlarında olduğumuzu göstermek amacı ile Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği’nin kuruluş amacı olan meslek dayanışması ve halk sağlığı ile ilgili sorumluluklarımızın bilincinde olarak hem bölge halkına hem de meslektaşlarımıza bir ziyarette bulunuyoruz.

Özellikle bölgenin soğuk kış şartlarındaki yaşam mücadelesine acılarına ortak olabilmek bozulan iş ve yaşam düzenlerini tespit edip nasıl katkıda bulunabiliriz demek için Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği’ni temsilen; Sayın Başkan Mahmut Aydın, Gn.Sekreter İlkerAkgül, Gn.Sekreter Yrd. Adil Kutay Oruç ile Kuzey Doğu Odası Başkanı Gökhan Görken, Gn.Sekreter Nakur Ahmet Altunbaş ve Bölgedeki Mustafa Kutlu, Tolga Aba, Sezai Doğan meslektaşlarımızla birlikte yaptığımız ve yapacağımız tetkik, tespit ve istişarelerle oluşacak planlamalar dahilinde etkili ve yararlı olmayı hedefliyoruz.

Ülkemizin, bu tür felaketlere maruz kalmaması en büyük dileğimizdir. Ama bu felaketlere de kayıtsız kalmayarak dayanışmanın yardımlaşmanın en güzel örneklerini sergileme düsturundan Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği olarak asla vazgeçmeyeceğiz.

Bu vesileyle depremde yakınlarını kaybedenlere ve tüm Türkiye’ye başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Please Install JNews Themes To use JNews Gallery Shortcode Feature

Hızlı Erişim